Sidabrė

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo data:

11.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: Vilnius, Erfurto g.1(Lazdynai),KNYGYNAS
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Skelbimo komentaras:

Sveiki:) Knygą parduoda knygynas Pelėdų Knygos. Darbo laikas, adresas ir kita informacija puslapyje peleduknygos.lt MŪSŲ AKCIJOS: Perkant virš 20eurų — 10% nuolaida, virš 50eurų — 15%, virš 80eurų-net 20%. Dažnai vykdome kitas akcijas bei konkursus facebook'e AČIŪ,KAD PERKATE:) AČIŪ UŽ ĮVERTINIMUS (IR MES ATSIDĖKOSIME ;))

Santrauka:

Džulianas Londslis išsižadėjo prestižinio darbo Londono Sityje dėl paprastesnio gyvenimo – dabar jis knygynėlio savininkas nedideliame Anglijos pajūrio mieste. Netrukus pas jį užsuka paslaptingas lankytojas. Jo vardas Edvardas, jis lenkų kilmės ir gyvena Sidabrėje – dideliame name miestelio pakraštyje. Edvardas įtartinai daug žino apie Džuliano šeimos gyvenimą ir per karštai domisi naujuoju jo verslu.

O tuo metu britų žvalgybos vadovybė sužino apie itin slaptos informacijos nutekėjimą ir imasi tyrimo, atvesiančio į tą patį nuošalų pajūrio miestelį...

Romanas „Sidabrė" – didžio mūsų epochos kronikininko Johno le Carré kūrinys, pasakojantis apie tai, kaip visuomeninė pareiga susiduria su asmeninėmis moralinėmis nuostatomis, o naivumas – su patirtimi. Knygoje, be kita ko, mėginama atsakyti į klausimą, kiek mes iš tiesų skolingi žmonėms, kuriuos mylime.

John le Carré (tikr. David Cornwell, 1931–2020) – vadinamojo šnipų romano klasikas, buvęs žvalgybininkas, darbą Didžiosios Britanijos saugumo struktūrose kadaise išmainęs į rašytojo plunksną. Jis parašė per dvidešimt romanų, nemaža dalis iš jų buvo ekranizuoti.

„Sidabrė" – paskutinis rašytojo romanas, išleistas jau po jo mirties ir sulaukęs išskirtinio dėmesio.

Le Carré romanai puikūs, nes jie absoliučiai tikslūs emociškai ir psichologiškai.
New York Times Book Review

Neprilygstamas savojo laiko – o turbūt ir visų laikų – šnipų romanų autorius.
Time

Į kokios rūšies literatūrą bežvelgtume, Le Carré yra vienas geriausių romanistų.
Vanity Fair

Šis narys parduoda knygų: 20361

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau