Kastamaro dvaro virėja

Autorius:
Kategorija:
Leidykla:
Leidimo data:
Fernando J. Múñez
Kastamaro dvaro virėja
17.00€
Siunčiu į kitus miestus
Sveiki:) Knygą parduoda knygynas Pelėdų Knygos. Darbo laikas, adresas ir kita informacija puslapyje peleduknygos.lt MŪSŲ AKCIJOS: Perkant virš 20eurų — 10% nuolaida, virš 50eurų — 15%, virš 80eurų-net 20%. Dažnai vykdome kitas akcijas bei konkursus facebook'e AČIŪ,KAD PERKATE:) AČIŪ UŽ ĮVERTINIMUS (IR MES ATSIDĖKOSIME ;))
Santrauka:
Ausdamas subtilų intrigų, meilės, pavydo, paslapčių ir melo tinklą, Múñezas įtraukia skaitytoją į svaiginantį XVIII amžiaus Ispanijos dvaro gyvenimą.Išsilavinusi, iš pasiturinčios šeimos kilusi Klara išgyvena tragediją: Ispanijos įpėdinystės kare žūsta jos mylimas tėvas. Kilmingoji Klara palieka namus ir įsidarbina pagalbininke didingo Kastamaro dvaro virtuvėje. Mergina greitai įsitikina: dvaro virtuvėje niekas jos nelaukia ir talentų neįvertins. Negana to, Klara tuojau pastebi, kad visi tarnai čia turi paslapčių, vieni kitus šantažuoja, už nugaros rezga intrigas ir netrukus į jas įtraukia ją pačią.
Dvaro šeimininkas donas Diegas, per tragišką nelaimingą atsitikimą netekęs žmonos, gyvena atsiskyręs nuo dvaro kasdienybės ir svitos intrigų. Tačiau Klaros atvykimas apverčia jo sielvarto persmelktą pasaulį aukštyn kojomis. Apsvaigintas gardžių virtuvės kvapų, Diegas nepastebi, kad jam po nosimi rezgamas keršto planas.
Vis dėlto ir Klara turi paslaptį, kurią atskleidusi bijo netekti darbo ir šeimininko prielankumo: mergina kenčia nuo agorafobijos – ji paniškai bijo atvirų erdvių ir nedrįsta net kojos iškelti pro duris.
Šis narys parduoda knygų: 20361
Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau