Kerol

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo data:

7.00€

Būklė: Gera
Miestas: Vilnius, Erfurto g.1(Lazdynai),KNYGYNAS
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Santrauka:

„Puiki amerikiečių rašytoja Patricia Highsmith pakerės jus savo nuodėminga kūryba.“
Entertainment Weekly

P. Highsmith knyga apie romantišką apsėdimą – bene vienas reikšmingiausių, bet didžia dalimi iki šiol vis dar nepažintų dvidešimto amžiaus kūrinių. Pirmą kartą pasirodęs 1952 metais ir įvertintas kaip „romanas apie visuomenės draudžiamą meilę“, jis netrukus tapo kultine klasika.
„Kerol“ pagrįsta tikru nutikimu iš autorės gyvenimo. Tai jaudinantis pasakojimas apie teatro scenografės Terezos Belivet dramą.
Merginos, priverstos laikinai įsidarbinti didelėje universalinėje parduotuvėje, rutiną visam laikui sutrikdo netikėta pažintis su Kerol Eird, užsukusia kalėdinės dovanos dukrai. Tereza pasijunta tiesiog apžavėta šios kerinčios moters iš prabangaus Niujorko priemiesčio. Be to, jos turi šį tą bendro: Kerol santuoka tapo tokiais pat spąstais, kaip Terezai – laikinas darbas. Jiedvi pamilsta viena kitą ir leidžiasi į kelionę po Ameriką. Tačiau beatodairiškos meilės apakintos pakliūva į visuomenės nuostatų pinkles, susiduria su grėsliu aplinkinių nepritarimu.

Talentingai papasakota istorija nustebins P. Highsmith gerbėjus ir sužavės pirmą sykį jos kūrybą atradusius skaitytojus.

„Tobulas liudijimas apie persekiojamą meilę.“
The Independent

„Knyga apie persekiojamą meilę ir tikrąją laimę... Jos veikėjos juokiasi... juokiasi be pagiežos ar iliuzijų. Joje labai atpažįstamas P. Highsmith stilius, kupinas vidinio virpulio, pavojaus nuojautos ir tobulai perteikto tikrojo artumo troškimo."

„Persmelkiamai romantiška.“
Margaret Talbot, The New Yorker

Šis narys parduoda knygų: 20361

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau